Drzwi Klimek

Najwyższej jakości drzwi i okna

Okna

Nasza produkcja jest w stanie także wytwarzać dobrej jakości okna przeznaczone do montażu w nieruchomościach różnego typu. Nasze okna wytwarzane są w oparciu o nowoczesne technologie. Dzięki stosowaniu unikalnych systemów uszczelniających udaje się nam uzyskać bardzo dobre wyniki testów nieprzepuszczalności dźwięków. Poza tym wysoka jakość okien pozwala na montowanie ich z zaufaniem, że za kilkadziesiąt lat nadal będą nadawać się do użytkowania.

Nie bez znaczenia jest obecnie oszczędzanie energii. Oznacza to że wszystkie okna opuszczające nasze taśmy produkcyjne muszą charakteryzować się bardzo dobrą szczelnością. Udało nam się to uzyskać korzystając z rozwiązań spotykanych wyłącznie w najdroższych modelach. Nasze okna i idealna równowaga pomiędzy ceną a jakością. Polecamy nasze produkty i zapraszamy do zapoznania się z ofertą - a w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Meble do Kuchni

Meble Biurowe Gdańsk

Nowe Mieszkania:

Warning: mysqli_ping(): Couldn't fetch mysqli in /home/ltbseo31/domains/drzwi-klimek.pl/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 190